Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi Santo Domingo van 40 m² ligt in de wijk Santo Domingo Este, op 7 km van de Plaza de España en biedt ruimte aan maximaal 2 gasten. Dit appartement bevat een bubbelbad voor een aangenamer verblijf.
Het 1-badkamer appartement bevindt zich tevens op 15 minuten met de auto vanaf het Museum van de Koninklijke Huizen. De Kathedraal van Santo Domingo is op 8 km afstand van Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi gelegen.
Om u comfort te verhogen vindt u een douche in de accommodatie. Er zijn ook een droger en badlakens.
Het appartement bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met keukengerei en een vaatwasser.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi?
Gasten van Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Museum van de Koninklijke Huizen, 7 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Amberwereld Museum (8 km) en het Paleis van Diego Columbus (9 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi?
Ter plaatse kunnen gasten van Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Luxury And Beautiful Studio Private Jacuzzi verblijven.